Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu
28 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 812 kez okundu.

Türkiye’ye özel bankacılığı tanıtan ve önde gelen bankalar arasında yer alan Yapı Kredi, birbirinden güzel avantajlarla dolu kredi kartlarıyla tüketicilerin karşısına çıkıyor. İhtiyacınız olan Yapı Kredi kredi kartı başvurusu işlemini gerçekleştirmek için yapmanız gerekenler yazımızda sizleri bekliyor.yapı kredi kredi kartı başvurusu

Türkiye’de özel bankacılık denildiğinde akla ilk gelen bankalardan birisi olan Yapı Kredi, birbirinden avantajlı fırsatlarla dolu kredi kartlarını tüketicileriyle buluşturuyor. Gün içerisinde gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizi Yapı Kredi kredi kartı ile gerçekleştirerek, fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu kredi kartına sahip olabilmek için ise yapmanız gereken tek şey Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu yapmak. Birçok avantaj sunan bu kredi kartları limitiniz doğrultusunda nakit avans çekme fırsatıyla geliyor. Bunun yanı sıra anlaşmalı olan birçok noktada indirimli alışveriş yapabilir ve puan biriktirebilirsiniz. Karta birçok alternatif yöntem arasından size en uygun olan ve basit yöntemi seçerek başvuru gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile kredi kartı başvurusu ya da internetten kredi kartı başvurusu yapmanız mümkün.

Yapı Kredi Kredi Kartı Özellikleri

Yapı Kredi’ye bağlı olarak temin edebileceğiniz birçok kredi kartı bulunmaktadır. Yapı Kredi kredi kartı özellikleri farklılıklar göstermekle birlikte her kartın sağlamış olduğu ekstra özellikler bulunmaktadır. Bu nedenle başvuru öncesinde ihtiyaçlarınızı gözden geçirerek en uygun kartı tercih etmeniz daha fazla avantaj yakalamanızda etkili olacaktır.

Worldcard; Yapı Kredi Worldcard başvurusu yeni bir kredi kartı sahibi olmayı planlayan kişiler için en iyi alternatif olarak görülebilir. Zira Worldcard ayrıcalıkları sayesinde keyifli bir alışveriş yapabilir aynı zamanda yapacağınız alışverişlerden Worldpuan biriktirmeye başlayabilirsiniz. Biriktirmiş olduğunuz Worldpuan daha sonrasında anlaşmalı World noktalarında kullanarak ücretsiz alışverişinin keyfine varabilirsiniz. Ayrıca World’e özel sürekli yenilenen kampanyaları takip ederek yıl içerisinde yüzlerce Türk Lirası değerinde indirim ve fırsatları yakalayabilirsiniz.

Adios; Yapı Kredi Adios kart tüm Worldcard özelliklerine sahip bir karttır. Ekstra olarak birikmiş olan puanlarınızı uçak ya da otel rezervasyonlarında kullanabiliyor oluşunuz. Adios kart için özel olarak anlaşmalar yapılarak, Adios kart kullanıcılarına özel dönemsel kampanyalar sunulmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde bedava seyahat imkânı yakalayabilir, tatil biletiniz, rezervasyon işlemleriniz sırasında puan kazanabilirsiniz.

Play Card; Yapı Kredi Play Card başvurusu bilhassa öğrenciler için ilgi çekici olabilmektedir. Zira gençler için sunulan Play Card, birçok avantajı ardında getiriyor. Yıllık kart ücreti bulunmadan rahatlıkla kredi kartınızın keyfine varabileceğiniz, sizlere özel avantajlardan yararlanabileceğiniz, öğrencilere özel kampanyalar düzenleyen kurum ve kuruluşlarda indirimli alışveriş yapabileceğiniz bir kart hayal edin. İşte hayalinizde yer edinen kart Play Card olabilir. Ayrıca kart ile tek çekim olarak gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizi uygulama üzerinden bir tıklama ile taksitlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra puan biriktirme sistemini de aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu için geçmişten günümüze en popüler başvuru kanallarından birisi olan şubeleri tercih edebilirsiniz. Şubelerde yer alan müşteri temsilcileri sizlerin istekleri doğrultusunda en uygun kartı seçmeniz için yol gösterecek ve gerekli belge ve imzaların tamamını burada tamamlamanızı sağlayarak kartınızın kısa sürede teslim edilmesini sağlayacaktır. Fakat ben şubeye kadar gidemem arkadaşım daha basit bir yöntem yok mu diyorsanız elbette var.

Yapı Kredi SMS ile kredi kartı başvurusu seçeneğini kullanarak yalnızca 1 SMS göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bir ön başvuru olarak algılayabileceğiniz bu yöntem sonrasında bir çağrı merkezi çalışanı tarafından kısa zamanda aranarak başvurunuzu tamamlamak adına teyit alacaktır. Ayrıca çalışan tarafından bazı ekstra bilgiler talep edilebilmektedir. Yapmanız gereken tek şey ise 4421’e KartTİPİ boşluk T.C. Kimlik Numarası yazarak göndermeniz yeterli olacaktır. KartTİPİ alanına yazabileceğiniz kart çeşitleri ise şunlardır; WORLD, ADIOS, PLAY ve GOLD şeklindedir.

Yapı Kredi internet üzerinden kredi kartı başvurusu yöntemi sayesinde internetinizi kullanarak anında kart başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca aşağıda sizin paylaşacağım başvuru bağlantısını kullanarak sayfaya girmenizin ardından, başvuru formunda yer alan boşlukları doldurmanız yeterli. Daha sonrasında kısa sürede başvurunuz incelenecek ve olumlu/olumsuz geri dönüş sağlanacaktır. Bu geri dönüşe istinaden kartınız kısa sürede size teslim edilecektir.

https://www.yapikredi.com.tr/basvuru-merkezi/kredi-karti-basvurusu

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Yapmış olduğunuz başvurunuzun üzerinden birkaç gün geçmesine rağmen halen banka tarafından size bir dönüş yapılmadı ise sorgulama işlemi yaparak durum hakkında bilgi alabilirsiniz. Yapı Kredi kredi kartı başvurusu sorgulama için yapmanız gereken BAŞVURU SORGULAMA SAYFASI aracılığıyla T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numarası bilgilerinizi paylaşarak anında bilgi almak. Bunun dışında başvuru durumunuzu öğrenmek isteyebileceğiniz farklı bir yöntem ise çağrı merkezi. 444 0 444 numaralı Yapı Kredi’ye ait çağrı merkezini arayabilir ve buradan bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Etiketler:

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Konusuna 1 Yorum Yapıldı

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git