Kesin Onaylı Kredi Başvurusu

Kesin Onaylı Kredi Başvurusu
14 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 2.410 kez okundu.

Kesin onaylı kredi başvurusu gerçekleştirmeye mi ihtiyacınız var? Acil nakit ihtiyacı bulunan kişiler için anında kredi veren bankalar bu yazımızda. Şubeye gitmeden kredi almak istiyorsanız, yalnızca tc ile kredi başvurusu gerçekleştirmek için yapmanız gerekenler. Anında kredi başvuru şartları nelerdir? Tüm detaylar yazımızın içerisinde.

Nakit ihtiyaçlarınız için bankalara gerçekleştireceğiniz tüm kredi başvurusu talepleriniz kabul edilir mi? Bankalarla arası iyi olan ve kredi notu yüksek bir seviyede olan bireyler rahatlıkla kesin onaylı kredi alabilir. Bunun yanı sıra bu şartları yerine getirmeyen tüketiciler ise bazı durumlarda kesin onaylı kredi fırsatından yararlanabilmektedir. Son yıllarda bankaların göstermiş olduğu toleranslar sayesinde birçok vatandaşımız nakit ihtiyacını karşılayabilmekte ve harcama yapması gereken durumlarda harcamalarını gerçekleştirebilmektedir.

Sizler için oluşturduğumuz bu yazımız içerisinde yer alan bilgilerde kesin onaylı ihtiyaç kredisi, kesin onaylı taşıt kredisi gibi ihtiyaçlarınıza yönelik kredileri nasıl alabileceğinizi, anında kredi başvuru şartları nelerdir tarzında aklınıza takılan tüm sorulara yanıt vereceğiz.

Anında Kredi Veren Bankalar

Bankaların en fazla sevdiği müşterileri arasında kredi başvurusu ve kredi kartı başvurusu gerçekleştiren müşterileri yer almaktadır. Bu başvurular bankalar tarafından değerlendirmeye alındığında onay almanızı etkileyen birçok kritere tabi tutularak detaylı bir şekilde analiz edilmektedir. Bilhassa ön onay şartı olmayan kredi başvurularınız genel merkez sistemi tarafından değerlendirilmekte ve buna göre bir sonuca karar verilmektedir. Bankaların interneti ve internet şubelerini daha aktif bir şekilde kullanmaya başlamaları üzerine teknolojinin sunmuş olduğu rahatlığı sonuna kadar kullanmaya başlamış durumdalar. Bu sayede sizlerle anında kredi veren bankalar başlığı altında bir liste sunma şansı yakalamış bulunuyoruz.

Kesin onaylı kredi veren bankalar hakkında toplamış olduğumuz bilgiler doğrultusunda aşağıda yer alan listede birçok banka yer almaktadır. Ülkemizde faaliyette olan birçok banka bu hizmeti müşterilerine sunmaya başlamıştır. Hatta öyle ki yalnızca sms ile kredi alma şansınız dahi bulunuyor. Ayrıca maaşın kaç katı kredi alabilirim diye merak ediyorsanız ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

BANKA ADI BAŞVURU BAĞLANTISI
Türkiye İş Bankası https://www.isbank.com.tr/
Akbank https://www.akbank.com.tr/
Vakıfbank https://www.vakifbank.com.tr/
Enpara.com https://www.qnbfinansbank.enpara.com/
QNB Finansbank https://kredi.qnbfinansbank.com/
Yapı Kredi https://www.yapikredi.com.tr/
ING Bank https://www.ingbank.com.tr/
Halk Bankası – Halkbank https://www.halkbank.com.tr/
Denizbank https://www.denizbank.com/
Garanti Bankası https://www.garanti.com.tr/
CepteTEB https://www.cepteteb.com.tr/

Kesin Onaylı Kredi Başvuru Şartları

Tüketicilere kredi hizmeti sunan tüm banka ve kuruluşların ihtiyaç veya konut kredisi başvurularında aradıkları şartlar farklılıklar gösterebilmektedir. Bu yüzden belli bir kesin onaylı kredi başvuru şartları yer almamakla birlikte temelde her bankanın ele aldığı şartları sizlerle paylaşmak istedik. Bankalar kredi başvurularını risk hesaplarına göre değerlendirmekte ve her bankanın değerlendirme kriterleri farklılık göstermektedir.

Başvuruyu gerçekleştiren kişini kredi notu ve özgeçmiş bilgisi her banka tarafından değerlendirilmektedir. Kredi notu, başvuru gerçekleştiren kişi hakkında özet niyetinde bir sayısal bilgi vermektedir. Kredi notu nedir merak ediyorsanız ilgili yazıya, kredi notu yükseltme hakkında merak ettiklerinizi sizlerle paylaştık. Finansal özgeçmişinizin yer aldığı bu not içerisinde kişilerin geçmişte yapmış olduğu kredi ve finansal işlemleri hakkında tüm detaylar yer almaktadır. Tüm bankalar öncelikle bu puanınıza göz gezdirecektir.

Kesin Onaylı Kredi Başvurusu

Başvuru gerçekleştiren kişinin net olarak kanıtlanabilir geliri ne kadar? Başvuruyu gerçekleştiren kişinin yanı sıra ailesinin de düzenli bir geliri olması bankalar tarafından pozitif bir önyargı oluşturmaktadır. Tüm bankalar kişilerin gelir ve giderleri hesaplayarak buna bağlı olarak bir teklif belirtmek isteyecektir. Kredi kartı harcamalarınız ve kullanımınız da bu değerlendirme arasına girmektedir.

Taşınmazlarınızın durumu ve özellikleri bankalar açısından önemlidir. Bankalar tüketiciye sağlamış oldukları kredi vb. borç ödemelerinde işlerin kötüye gitmesi ve tahsilat yapamamaları halinde bu çıkmazdan kurtulabilmek adına “Satılmaya uygun” taşınmazlarınızın olmasını ister. Bu durum ekspertiz raporu sonucunda belirlenmektedir. Bankalar bünyesinde veya anlaşmalı bir uzman kişinin söz konusu taşınmazlarını incelemesi için görevlendirir. İnceleme sonrasında değerlendirme raporunu sunan ekspertiz ilgili konut, işyeri vb. taşınmazın fiziki özelliklerinin yanı sıra inşaat kalitesi, tapu kaydı ve ortalama piyasa değerinin araştırmasını gerçekleştirir. Bu incelemelere göre risk hesaplaması gerçekleştirir.

Etiketler:

Kesin Onaylı Kredi Başvurusu Konusuna 16 Yorum Yapıldı
 1. Muhammed Asım dedi ki:

  Teşekkürler, yönlendirmiş olduğunuz bağlantı ile İş Bankası üzerinden kredi başvurusu gerçekleştirdim ve çok hızlı bir şekilde onay aldım.

  1. Kredieko dedi ki:

   Rica ederiz, ihtiyaçlarınızı karşılamış olmanıza çok sevindik.

 2. Murat dedi ki:

  Yazıyı okuyana dek bu zamanda kredi almak zor diye biliyordum ancak bu düşünce anlatılanlar ile değiştir. Usulüne uygun şekilde başvuru yapıldığında kredi almak oldukça kolay oluyor belli ki. Ama yine tabi kredi notu..vs önemli, bana ödeyemeyeceğinizi düşünürse kesinlikle kredi vermez.

  1. Kredieko dedi ki:

   Kesinlikle doğru söylüyorsunuz, bankalar kendisine güven veren ve vermiş oldukları krediyi geri ödeyebileceğine inandıkları tüketicilere kredi vermekten asla çekinmez.

 3. Halil dedi ki:

  Makaleniz sayesinde kredi çekmek için kafamdaki karışıklıkları giderdim oldukça basitmiş, Kredi puanının önemini de bu şekilde görmüş olduk, verdiğiniz linkten kredi başvurusunda bulundum yardımlarınız için teşekkür ederim.

  1. Kredieko dedi ki:

   Rica ederiz, umarız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek en uygun kredi teklifini alırsınız.

 4. alisimsekoglu dedi ki:

  Kesin onaylı kredi veren bankalar hakkında bilgi ararken yazınıza rastladım kredi çekmek için bilgi arıyordum ve fazlada vaktim olmadığından kesin onaylı kredi veren bir banka arayışına geçtim. Yazınızdaki sms ile başvuru şeklini deneyeceğim bundan daha önce haberim yoktu. Peki bir kaç bankaya aynı günde sms ile kredi başvurusunda bulunsam bunun bir avantajı yada dez avantajı olurmu ? bu konu hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, aynı gün içerisinde birden fazla bankaya kredi başvurusu gerçekleştirirseniz tüm bu başvurular KKB tarafından kayıt altına alınacaktır. Yapılacak her başvurular sisteme yansıyacağı için bankaların dikkatini çekebilir. Bu nedenle halihazırda maaş aldığınız bir banka varsa önceliğinizi o bankadan yana kullanmanızı ve oradan gelecek yanıta göre ilerlemenizi tavsiye ederiz.

 5. Gamze P. dedi ki:

  Bankalar artık ülkenin ekonomik durumunu da göz önünde bulundurarak mümkün olduğunca kredi vermemeye çalışıyor. Kesin onaylı kredi şansları her geçen gün azalıyor tüketicilerin, ülkemizin acilen toplanması gerekiyor 🙁

 6. İsmet dedi ki:

  Çok acil nakit ihtiyacım bulunuyor. Yaklaşık 21 bin lira kredi çekmem lazım. Hangi bankadan en sorunsuz şekilde kredi çekebilirim? Bu konuda yardım etmenizi rica ediyorum.

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, maaş hesabınız bulunuyorsa maaş hesabınızın bulunduğu banka en rahat kredi verecek bankadır. Maaş hesabınız bulunmuyorsa hemen hemen her banka aynı cevabı verecektir.

 7. necdet dedi ki:

  Son birkaç yılda hemen her şehirde sağda solda yapıştırılmış ek ilanları görüyorum. Emekliye kredi vs şeklinde yazı yazmışlar. Bunlar herhalde tefecidir diye düşünüyorum. Ya da dolandırıcıdır. Adı sanı belli olmayan adamlar telefon numarası bırakmş bize kredi sağlayacaklar. Olur mu öyle şey.

 8. cevdet dedi ki:

  Malum ekonomik durumlar yüzünden herkesin paraya ihtiyacı var. Maalesef uzmanlar büyük bir ekonomik krizin kapıda olduğunu söylüyorlar. yaşadığımız krizlerden daha büyük olacakmış. Şimdi böyle bir durumdayken kredi alsak, ekonomik krizde ödeme dengeleri ne olacak? Bankalar çok büyük faiz oaranları uygulayabilir.

 9. berna dedi ki:

  Kredi meselesinde en zor karar bence kefil meselesi. Birçok insan kefil meselesi yüzünden hem maddi hem de manevi sorun yapıyor. Arkadaş ve akraba dediğimiz insanlar sıkıntı yaşatıyor. ben hiçbir zaman kefil olmam da, başkasından kefil olmasını istemem de.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git