Gelenek Bozulmuyor, İş Bankasından Geleneksel Bayram Kredisi

Gelenek Bozulmuyor, İş Bankasından Geleneksel Bayram Kredisi
10 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 761 kez okundu.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası kapsamında, tüketiciler yalnızca %1,59’dan başlayan düşük faiz oranlarından yararlanabiliyor. Üstelik 48 aya varan vade şansıyla ödeme imkanı bulunan krediler, kişilere özel esnek taksitlendirme ve planlama yapılarak veriliyor.

Türkiye İş Bankası, ismiyle özdeşleşen ve yıllardır süregelen “Geleneksel Bayram Kredisi” kampanyasını bu yıl yine tekrarlıyor ve Ramazan Bayramı öncesi, bireysel ihtiyaçların karşılanabilmesi için uygun faiz oranıyla kredi kullanma fırsatı sunuyor.

Banka tarafından yapılan açıklamaya göre %1,59 dan başlayan faiz oranları olduğunu öğrendiğimiz kredi fırsatı, 48 ay taksitle geri ödeme şansı sunuyor. Kişilerin kendi ödeme planlarına uygun şekilde taksitlendirebileceği ve düzenli olarak ödemesi gereken tutarı belirleyebileceğini belirtiyor.

Geleneksel Bayram Kredisi Nasıl Başvurulur?

geleneksel bayram kredisi

İş Bankası Geleneksel Bayram kredisi başvurusu için yapabileceğiniz birkaç farklı yöntem bulunuyor. Elbette öncelikle internet şubesini kullanarak bireysel müşteriler kredi başvurusunu gerçekleştirebiliyor. Bunun yanı sıra 4402’ye göndereceğiniz kısa mesaj ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu yapmış olduğunuz kanal fark etmeksizin başvuru sonucunuz cep telefonunuza anında gönderiliyor.

  • İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi internetten başvuru yapmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.
  • Cep telefonunuzdan başvuru gerçekleştirmek için ise; NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye göndermeniz gerekmektedir.
  • 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası çağrı merkezini arayarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu yöntemlerin yanı sıra elbette en yakın İş Bankası şubesine giderek başvurunuzu tamamlayabilir, onaylandığı takdirde tekrar şubeye gitmeye gerek kalmadan İşCep uygulaması üzerinden sözleşmeyi onaylayarak anında kredinizin hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git