Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu
29 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 985 kez okundu.

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu gerçekleştirme planı içerisinde olanlar, garanti bankası kredi kartı özellikleri hakkında bilgi almak isteyenler ve garanti bankası kredi kartı başvurusu sorgulama işlemini nasıl yapabileceğini merak edenler için ayrıntılı bilgi içeren yazımızı paylaşıyoruz.
garanti bankası kredi kartı başvurusu

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu oldukça basit ve kısa süren bir işlemdir. Bankaya yapacağınız başvuruyu ister internet ister mobil isterseniz de şubeler aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası kredi kartı seçenekleri bonus özelliğine sahip olmakla birlikte Türkiye ve Dünya genelinde en fazla kazandıran puan sistemlerinden birisidir. Oldukça fazla müşterisi bulunan ve birbirinden etkileyici avantajlar sunan fırsatlarla dolu bir dünya. Bonus kart dünyasına giriş yaparak kazanabileceklerinizin bir sınırı neredeyse yok. Dönemsel olarak katılabileceğiniz birçok kampanyanın yanı sıra devamlı olarak süre gelen bonus biriktirme fırsatı bulunmaktadır. İnternet bankacılığı ile kredi kartı başvurusu gerçekleştirebileceğiniz gibi mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu yapma şansınız da bulunuyor.

Garanti Bankası Kredi Kartı Özellikleri

Garanti Bankası kredi kartı özellikleri Türkiye’nin en ideal ve fırsatlarla dolu kredi kartlarından birisidir diyebiliriz. Bonus dünyasının sunmuş olduğu tüm ayrıcalıklardan yararlanabileceğiniz bunlara ek olarak devamlı dönemlere özel gerçekleştirilen anlaşmalar sayesinde ekstra bonus puan biriktirebilir ve bu puanlarınızı istediğiniz anlaşmalı noktada rahatlıkla harcayabilirsiniz. Yalnızca Türkiye’de gerçekleştireceğiniz alışverişler için değil yurt dışında da birçok noktada bonus kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Bonus kart ile yapacağınız her alışveriş biraz daha zevkli olacak ve kazandırdığı bonusları biriktirebilir ve istediğinizde harcayabilirsiniz. İşte bazı bonus kart seçenekleri;

Bonus Card; Garanti Bonus ailesi içerisinde en temel ve genel kart olarak adlandırabiliriz. Bonus Kredi Kartı ile yapacağınız harcamalar fırsata dönüşüyor. Garanti Bonus kredi kartı ile size özel kampanyaları takip edebilir ve ihtiyaçlarınızı bu anlaşmalı mağazalar üzerinden temin ederek ekstra puan ya da indirimler kazanabilirsiniz. Biriktireceğiniz bonus puanlarınızı anlaşmalı iş yerlerinde rahatlıkla harcayabilir, puanınız yeterli olması halinde 1 kuruş dahi ödemeden alışveriş yapmanın keyfine varabilirsiniz. Eğer Garanti Bonus kredi kartı başvurusu gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız yazımızı okumayı sürdürebilirsiniz.

Bonus Flexi; Bonus Flexi dünyası içerisinde yer alan işyerlerinde yapacağınız tüm alışverişlerinizi taksitlendirme imkânı sizleri bekliyor. Elbette tek avantajı taksit yaptırmak değil, birbirinden güzel fırsatlar Garanti Bonus Flexi dünyasında sizleri bekliyor diyebiliriz. İndirimli bir şekilde alışveriş yapabilir, bol bol bonus puan kazanabilirsiniz.

American Express Card; Garanti Bankası American Express Card, tüketicilere dünyanın neresinde olursa olsunlar eşlik ediyor ve indirimli alışveriş yapmanın tüm keyfinden mahrum kalmanızı engelliyor. Dünyanın birçok noktasında indirimli bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz gibi birçok avantajı da ardında getiriyor diyebiliriz. Dünya genelinde sık sık ziyaret yapıyorsanız American Express kredi kartı ihtiyacınız olan kart olabilir.

Miles&Smiles Card; Biraz önce bahsetmiş olduğumuz sık sık gezen kavramına uyan bir kişiyseniz ve seyahatlerinizi hava yolu ile gerçekleştirmeyi tercih ediyorsanız Garanti Miles&Smiles Kart tam size göre. Gerçekleştirmiş olduğunuz tüm seyahat harcamalarınızın size mil olarak geri dönmesini istemez misiniz? Miles&Smiles dünyasında her şey tam da bu şekilde gerçekleşiyor. Tüm seyahat harcamalarınız mil olarak geri dönüyor. Biriktirmiş olduğunuz milleri uçak bileti alırken kullanabilirsiniz. Ayrıca gezmeyi sevenler için sunulan farklı ve özel avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Eğer başvurmak istediğiniz kart türünü kararlaştırdıysanız sizlere Garanti Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapabileceğinizi kısa ve basit bir şekilde anlatmak istiyoruz. İlk olarak tercih edebileceğiniz ve gelenekselleşmiş diyebileceğimiz başvuru yöntemi olan şubeler aracılığıyla kredi kartı başvurusu yöntemini tercih edebilirsiniz.

Garanti Bankası internet üzerinden kredi kartı başvurusu; yapmanız gereken oldukça basit. KART BAŞVURUSU sayfasını ziyaret ederek gerekli formu doldurmalı ve başvuru işleminizi tamamlamalısınız. T.C. Kimlik numaranız cep telefonu numaranız gibi temel bilgiler istenmektedir.

Garanti Bankası SMS ile kredi kartı başvurusu; cep telefonu aracılığıyla başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bir kısa mesaj göndermek. BONUS boşluk T.C. Numarası yazıp 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından Garanti Bankası sistemi ve merkezde bu işlemleri kontrol etmekle görevli çalışanlar tarafından gerekli kontrolünüz sağlanacak olumlu ya da olumsuz geri dönüş sağlanacaktır. Olumlu olması halinde ek bilgiler talep etmek amacıyla çağrı merkezi çalışanları tarafından aranma ihtimaliniz bulunuyor.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Sizlerle paylaştığımız yöntemler aracılığıyla gerçekleştirmiş olduğunuz Garanti Bankası kredi kartı başvurusu ne durumda merak ediyorsanız yapmanız gerekeni hemen sizinle paylaşalım. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu sorgulama için tek yapılması gereken sorgu formunu doldurarak karşınıza çıkan bilgilendirmeyi incelemeniz. Başvuru yapmanız üzerinden bir süre geçmiş olmasına rağmen henüz geri dönüş yapılmadıysa BAŞVURU SORGULAMA sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi alabileceğiniz bir diğer yöntem ise çağrı merkezini aramak olacaktır. 444 0 333 numaralı Garanti Bankası çağrı merkezini arayarak telefon aracılığıyla konuşarak bilgi talep edebilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartı başvurusu onaylandığı takdirde banka tarafından hemen işleme konularak kartınız teslim edilmeye hazır hale getirilecektir. Garanti kredi kartı kaç günde gelir sorusunun net bir cevabı olmamakla birlikte maksimum 20 gün içerisinde geleceğini belirtebiliriz. Çoğunlukla 1 hafta içerisinde teslimat sağlanmaktadır.

Başvurunuzun olumlu sonuçlanması için en önemli faktörlerden birisinin kredi notu olduğunu unutmamalısınız. Kredi notu yükseltme konusunda bilgiye sahip değilseniz ilgili yazımızı inceleyebilirsiniz.

Etiketler:

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ersan dedi ki:

    Kredi kartı kullandığım zamanlarda 3 tane kartım vardı. İşyerinde maaş sorunu olduğu için 3 kartım da yasal takip sürecine kadar gitti. Ben de tüm kartların borçlarını kapattım. Bundan sonra da kredi kartı almadım.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git