Birleştiren İhtiyaç Kredisi Nedir?

Birleştiren İhtiyaç Kredisi Nedir?
8 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 5.681 kez okundu.

Cumhurbaşkanı R.T. Erdoğan’ın yapmış olduğu açıklama ardından Ziraat Bankası harekete geçerek tüketicilere yeni kredi fırsatını tanıttı. Ziraat Bankası, kredi kartı borç yapılandırması kapsamında sunulacak yeni kredi hakkında birçok detayı tüketicilerle paylaştı. Bizde paylaşılan tüm bilgileri bir araya getirerek sizlerin aklına takılan tüm sorulara yanıt verirken, bu fırsattan nasıl yararlanabileceğiniz gibi detayları paylaşacağız. Birleştiren ihtiyaç kredisi nedir ve birleştiren ihtiyaç kredisine nasıl başvurulur?

Birleştiren İhtiyaç Kredisi Nedir?

BDDK tarafından kamuoyuyla paylaşılan resmi verilere göre 2018 sonu itibariyle tüketicilerin kredi kartı borçları toplamda 103.4 Milyar TL değerine ulaşmış durumda. Bu durumun önüne geçmek ve ödemelerde güçlük çeken tüketiciler için harekete geçen hükümet yetkilileri başta Cumhurbaşkanı R.T. Erdoğan’ın da yapmış olduğu açıklama neticesinde bir ödeme paketi tanıtıldı. Cumhurbaşkanı yapmış olduğu açıklamada “ “Ziraat Bankası aracılığıyla ödeme güçlüğü yaşayan vatandaşların kredi kartları tek bir çatı altında toplanacak.” “Tüketiciler ister 24 ister 60 ay vade ile aylık gelirleri dikkate alınarak bu borçlarını rahatlıkla ödeyecek.” cümlelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı tarafından yapılan bu açıklama üzerinden kısa bir süre geçmesiyle birlikte Ziraat Bankası cephesinden de resmi bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada ilgili paketin adının “Birleştiren İhtiyaç Kredisi” olduğu duyuruldu. Bu paket kapsamında Ziraat Bankası müşterileri başta olmak üzere tüm banka müşterileri kredi kartı borçlarını tek bir çatı altında toplayabilecek. Mümkün olan en düşük faiz oranları ile birlikte sunulan bu kredi fırsatından ister 24 ister 60 ay vade seçeneğiyle yararlanılması mümkün olacak.

Kısaca birleştiren ihtiyaç kredisi nedir? – Birleştiren ihtiyaç kredisi tüketicilerin tüm bankalarda yer alan kredi kartlarına ait borçlarını Ziraat Bankası üzerinden sunulacak olan düşük faizli borç kapatma kredisi kapsamında ödeyerek uzun vade dönemlerinde aylık gelirlerine uygun, rahat bir ödeme planı neticesinde ödemesini sağlayan devlet destekli bir kredi paketidir. 24 Aya kadar olan vade seçeneğinde aylık %1.10 faiz oranı işlerken 60 aya kadar vade seçeneğinden yararlanan tüketiciler aylık %1.20 faiz oranı sunan düşük faiz oranlarıyla borçlarını daha rahat bir şekilde ödeyebilecek.

Birleştiren İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

Birleştiren ihtiyaç kredisi başvuru işlemini gerçekleştirmek isteyen tüketiciler bulundukları konuma en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret edebilirler. Şubelerde yer alan sıramatiklerden alacakları sıra yardımıyla şube temsilcileriyle görüşerek birleştiren ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmek istediklerini belirtmeleri gerekiyor. İlgili görevliler tarafından doldurulması istenilen formların doldurulması ve gerekli prosedürlerin tamamlanması ardından ilgili ihtiyaç kredisinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Süreç ise şu şekilde işliyor;

 • Tüketici Ziraat Bankası’na borç yapılandırması için başvuruda bulunur,
 • Banka tüketicinin kredi notu ve borçluluk durumunu araştırmak için KKB’ye başvurur,
 • KKB tarafından kişi hakkında aktarılan bilgi dikkate alınarak kişiye verilecek kredi limiti belirlenir,
 • Tüketicinin borçlu olduğu bankalara Ziraat Bankası tarafından ödeme yapılarak borçlar kapatılır,
 • Müşteriye 60 aya kadar vade imkanıyla Ziraat Bankası üzerinden kredi verilir,
 • Yeni tanımlanan kredi tüketicinin gelirine göre bir ödeme planı çizilir.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? – Adım Adım

Birleştiren ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır merak ediyor ve adım adım bir anlatıma ihtiyaç duyuyorsanız şu şekilde özetleyebiliriz;

 • Bulunduğunuz noktaya en yakın ya da istediğiniz herhangi bir Ziraat Bankası şubesini ziyaret etmelisiniz.
 • Şube girişlerinde yer alan Sıra makinelerinden bir sıra numarası almalı ve sıranızın gelmesini beklemelisiniz.
 • Sıranızın gelmesiyle birlikte ilgili şube çalışanının yanına giderek birleştiren ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirmek istediğinizi belirtmelisiniz.
 • Şube çalışanı tarafından aktarılan tüm bilgilendirmeleri dikkatle dinlemeli ve size yöneltilen sorulara net ve doğru yanıtlar vermelisiniz.
 • Borçlarınız hakkında alınan bilgiler doğrultusunda karşılıklı olarak aylık geliriniz dikkate alınarak bir ödeme planı hazırlanacaktır. Bu ödeme planının size uygun olması halinde ilgili formları doldurmalı ve başvurunuzu tamamlamalısınız.
 • İşte hepsi bu kadar.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Cumhurbaşkanı tarafından düşük faiz oranları ile birlikte sunulacağı belirtilen ilgili paket “Birleştiren İhtiyaç Kredisi” adı altında Ziraat Bankası tarafından duyuruldu. Bu kapsamda tüketicilere 2 farklı vade seçeneği sunulacak. Seçilecek vade dönemine bağlı olarak tüketicilere benzeri kredi fırsatlarına oranla çok daha düşük bir faiz oranı sunuluyor. Sunulan birleştiren ihtiyaç kredisi faiz oranları şu şekilde;

 • 24 Ay Vade seçeneğinden yararlanan tüketiciler aylık %1.10 oranında bir faiz oranıyla karşılaşacak.
 • 60 Ay Vade seçeneğinden yararlanan tüketiciler aylık %1.20 oranında bir faiz oranıyla karşılaşacak.

Ziraat Bankası başta olmak üzere birçok bankanın sunmuş olduğu alternatif ihtiyaç kredileri dikkate alındığında oldukça uygun faiz oranlarıyla tüketiciyi sevindiren paket kapsamında birçok vatandaşımız kredi kartı borçlarını daha rahat bir şekilde ödeyebilecek.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları

Birleştiren ihtiyaç kredisi başvuru şartları hakkında henüz net bir açıklama yapılmamış olmasına karşın tahminlerimize göre standart ihtiyaç kredisi çekme şartlarına benzer şartlar sunulacak. Şartların bir miktar daha hafifletileceği ve mevcut borçlarınızın da dikkate alınarak uygun bir ödeme planının çizilip çizilemediğine bakılacağını düşünüyoruz. Uygun bir ödeme planı çizilebildiği takdirde tüm tüketiciler Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi paketinden yararlanabilecektir. Birleştiren ihtiyaç kredisi şartları net olarak belirlenmemiş olsa da tahmin edilen şartlardan bazıları şunlar;

 • Kredi kartı borcunuzun tutarının bir önemi olmaksızın toplam kart borcunuz hesaplanacak. (100 TL veya 100 Bin TL olması önemsiz.)
 • Faydalanılacak kredi miktarı elden değil direkt olarak borcu bulunan kredi kartınız ya da kartlarınıza yatırılacak.
 • Ziraat Bankası müşterisi olunarak bir Kredili Mevduat Hesabı oluşturulacak.
 • Gelir durumunuz göz önünde bulundurulacak, geri ödemeyi sağlama ihtimalinize göre ilgili kredi verilecek.
 • Gecikmiş borçlarda dikkate alınacak fakat borcunuzun takibe düşmemiş olması gerekmekte.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi Başvuru Evrakları

Birleştiren ihtiyaç kredisi başvuru evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlanmalı ve başvurular bu şekilde tamamlanmalıdır. Eksik evrak ile şubeleri ziyaret eden müşterilerin başvuruları tamamlanmayacak olup evraklarını tamamlamaları beklenecektir.

 • T.C. Kimlik Fotokopisi
 • Güncel Maaş Bordrosu
 • E-Devlet üzerinden alacağınız SGK dökümü
 • İmza Sirküleri
Birleştiren İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Tablosu

Birleştiren ihtiyaç kredisi konusunda tüketicilerin akıllarına takılan ödemelerin nasıl olacağına dair örnek bir tablo oluşturmaya karar verdik. İlgili tabloyu dikkatle inceleyerek fikir sahibi olabilirisiniz, Birleştiren ihtiyaç kredisi örnek tablosu yaklaşık değerleri ifade etmektedir.

ANA PARA TUTARI FAİZ ORANI VADE AYLIK ÖDENECEK TUTAR
10.000 TL %1,10 24 490,66 TL
10.000 TL %1,20 60 250,00 TL
15.000 TL %1,10 24 733,00 TL
15.000 TL %1,20 60 375,00 TL

NOT: Tabloda paylaşılan değerleri gerçeği yansıtmamakla birlikte yaklaşık değerleri sunmaktadır. İlgili örnek ödeme tablosunda herhangi bir ekstra masraflar dahil edilmemiştir. (Dosya ve kredi masrafı gibi)

Etiketler:

Birleştiren İhtiyaç Kredisi Nedir? Konusuna 57 Yorum Yapıldı
 1. arda dedi ki:

  Merhabalar,
  Benim merak ettiğim bu benim 3 bankaya toplamda 10 bin tl borcum var bu 10 bin tl için şartlar nedir normal şartlarda ziraat bankasından kredi çıkmıyor şu anda bana ama bu krediyi kesin verirlermi.

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, ilgili kredi fırsatı Cumhurbaşkanı tarafından duyurulmuş ve ödeme sorunu yaşayan tüketiciler için geliştirilmiş bir pakettir. Bu kapsamda Ziraat Bankası standart ihtiyaç kredisi kriterlerine oranla daha esnek davranacak ve size uygun bir ödeme planı çizilebilmesi halinde kredi fırsatından yararlanmanıza izin verecektir. Aylık geliriniz göz önünde bulundurularak 24 veya 60 ay vade seçenekleri incelenecek ve ödeme planlarını karşılayabileceğiniz tespit edilirse evet bu krediden yararlanabileceksiniz.

   1. arda dedi ki:

    Anladım benim maaşım resmi olarak asgari ücret ama 3500 tl alıyorum hangisini göz önüne alırlar ayrıca kredi işlemlerini bize nakit mi veriyorlar yoksa bankalar arasındamı hallediyor

    1. Kredieko dedi ki:

     Resmi gelirinizi dikkate alacaktır fakat bir şekilde 3.500 TL aldığınızı kanıtlama şansınız bulunuyorsa bunu yan gelir olarak göstererek bu tutarın dikkate alınmasını sağlayabilirsiniz. Bu konuda şube çalışanları size yardımcı olacak, gösterme şansınız olup olmadığını kontrol edeceklerdir. Tarafınıza nakit olarak verilmiyor borçlu olduğunuz bankalara Ziraat Bankası tarafından ödeme yapılarak borçlarınız kapattırılıyor.

 2. ENES dedi ki:

  Birleştiren ihtiyaç kredisine bende başvurabilirim. Ama bu faiz oranlarını hiç bir zaman anlayamadım. 1.20% demiş 60 ay vadeye. mesela benim alacağım kredi 10bin tl ne kadar geri ödemiş olacağım.

  Bİrleştiren ihtiyaç kredisi o zaman faydalı mı değil mi anlayabilirim.

  Geçen hafta aynı şekilde futbol kulüplerinde “birleştiren ihtiyaç kredisi” adı altında ziraat bankası tarafından ödenecekmiş. TFF başkanı bu konuyla ilgili bugün yarın açıklama yapacaktı.

  Birleştiren ihtiyaç kredisi başvuru şartları yakında belli olur da biz de ona göre hesaplamalarımızı yaparız.

  Yazınızı gayet açıklayıcı buldum teşekkür ederim

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba toplamda 10 Bin TL “Birleştiren İhtiyaç Kredisi Başvurusu” gerçekleştirdiğiniz takdirde 60 ay sonunda ödemeniz gereken tutar tablosu şu şekilde olacaktır;
   Anapara: 10.000 TL
   Faiz Tutarı: 7.200 TL
   Vade Sonu Toplam Ödenmesi Gereken Tutar: 17.200 TL
   Fakat, 24 ay vade dönemini tercih ederseniz ana paraya ek olarak 2.640 TL faiz ödemeniz gerekecek.

 3. ibrahim dedi ki:

  birleştiren ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorum ancak koşullar henüz netleşmemiş galiba koşulları bekliyorum hayırlısıyla yararlanmak istiyorum takipteyim.

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, evet başvuru koşulları henüz tam olarak netleşmedi. Ziraat Bankası tarafından resmi açıklama geldiğinde yazımız güncellenecektir.

 4. arda dedi ki:

  Merhabalar,
  Başvurular ne zaman başlıyacak yarın mesai saatlerinde gitsem işlem yapabilirmiyim

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, tahminimize göre yarın Ziraat Bankası şubelerine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak, 444 00 00 veya 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

 5. Mert Asan dedi ki:

  Benim finansbankta 5000 akbankta 3500 tl borcum var. Bunu toplu olarak mı aktarıyorlar. Sadece toplam tutarı ziraate mi ödüyorum. Örnek hesap tablosu var mı acaba?

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, ödemeyle ilgili kafanızda canlandırabilmeniz açısından örnek bir ödeme tablosu yazıya dahil edilmiştir inceleyebilirsiniz. Diğer bankalarda bulunan (ki sizin durumunuzda QNB Finansbank ve Akbank) kredi kartı borçlarınız Ziraat Bankası tarafından ödenerek ilgili tutar kadar (ki sizin durumunuzda 8.500 TL) karşılığında “Birleştirilen İhtiyaç Kredisi” adı altında kredi sunuluyor. Krediniz onaylanmasıyla birlikte Ziraat Bankası kart borçlarınızı ilgili bankalara EFT yöntemiyle para transferi gerçekleştirerek ödüyor. Sizse gelecek dönemlerde düzenli olarak Ziraat Bankası’na toplam borç tutarı + seçilecek vade dönemine göre faiz ücretlendirmesi.

 6. Hakan dedi ki:

  Merhaba benım akbank ve garantı bankasına toplam 11bın k.kartı borcum var yapılandırma yaptırdım 10 ay odedım son ıkı aydır odeme yapmadım kredı puanım cok dusuk zıraat bankası musterısıyım bana kredıde vermıyor sımdı bundan yararlanabılirmiyim .Burada cok kar var degıl banka subesıne gıtmek sokaga cıkamıyorum.bırlestıren kredıden yararlanabılırmıyım

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba Hakan, bu konuda daha detaylı bilgi almak için 0850 220 00 00 numaralı çağrı merkezini arayarak konu hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

 7. Selahattin dedi ki:

  Merhaba takipteki alacaklarida kapsıyor mu mesela benim kredi kartı borcum avukata devredilmiş durumda

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, evet muhtemelen gecikmeye düşmüş borçlarınızı da kapsıyor.

 8. Abdullah dedi ki:

  Merhabalar,
  Sadece kredi kartı mı yoksa kredi borçlarını da kapsıyor

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, yalnız kredi kartı harcaması ve nakit avans çekimlerini kapsıyor.

 9. Mahmut dedi ki:

  Merhaba , benim merak ettiğim eğer kredi kartı borçlarımın tutarı yüksek ise yani 70-80 bin gibi bu kadarını da verir mi ziraat bankası . Bide 31 aralık 2018 den sonraki harcamalar gibi birşey gördüm bundan önceki harcamalara ödeme yapmıyor mu

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba Mahmut, 2018 sonu ile ilgili metinle bizde karşılaştık fakat anladığımız kadarıyla ilgili ödeme planı (paket) 1 Ocak itibariyle başvuruya açık olduğunu belirtmek istediklerini düşünüyoruz. Çünkü Cumhurbaşkanı tarafından yapılan açıklama halihazırda borcu olanlara yönelik şekilde dile getirildi, yani geçmiş borçlarıda kapsıyor olması gerekiyor. Detaylı bilgi geldiğinde sizi bilgilendireceğiz.

 10. Şafak dedi ki:

  Merhaba. Örneğin 15.000 limitli kredi kartımın 10.000 ekstre borcu var. 5000 lira da taksitli alışveriş veya taksitli nakit avans var. Yapılandırmaya 5000 liralık vadeli borç dahil midir? Teşekkürler.

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba Şafak, maalesef ilgili durum hakkında henüz netleşen bir bilgi bulunmuyor. Detaylar geldiği takdirde yazımızda bilgilendireceğiz.

 11. Dursun dedi ki:

  Merhaba 10 bin tl kadar çeşitli bankalara kredi kartı borcu var. Bir müddettir işsizim bu neden dolayı ödemede güçlük çekiyorum. Herhangi bir gelir belgesi beyan edemeyeceğim için bu kampanyadan faydalanma şansım olacak mı?

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, ilgili durum hakkında şuan net bir yanıt vermemiz maalesef mümkün değil. Birleştirilen İhtiyaç Kredisi paketiyle ilgili başvuru şartlarının ne olduğu henüz açıklanmadı, detaylar geldiği takdirde dönüş sağlayacağız.

 12. metin dedi ki:

  merhaba pttden ihtiyaç kredisi çekenlerde kampanyaya dahilmi nihayetinde burdada bir ödeme zorluğu çekiliyorda

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba Metin bey, maalesef yalnızca kredi kartı ve kredi kartları üzerinden kullanılan nakit avansları kapsıyor.

 13. mustafa gümüş dedi ki:

  peki sicili bozuk olanlarada ayını imkan varmı benimde kredi kartım borcum vardı avukatlık icralık oldum halada borcum duruyor benim bundan faydalanmam mümkünmü

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba Mustafa bey, ilgili durumda sizin toplam borcunuz kontrol edilecek ve buna göre bir yol izlenecektir. Toplam borcunuz ve mevcut geliriniz dikkate alınacak ve buna göre bir ödeme planı çizilecektir. Eğer ödeme planına düzenli bir şekilde ayak uydurabileceğiniz belirlenirse faydalanmanız mümkün.

 14. Murat dedi ki:

  Merhaba tek garanti bankasına toplam 6300 TL borcum var hepside taksitli nakit avans birleştiren İhtiyaç Kredisi direk borçlu olan karta ödeme yapılacaksa erken borç kapamadan dolayı kalan farkı banka bana geri ödeyecek mi yoksa?

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, bu konuda bankanızla konuşmanız daha net bir yanıt almanızı sağlayacaktır. Bankaların bu tarz işlemlerde nasıl bir protokol izlediğini maalesef bilmiyoruz.

 15. HÜSEYİN dedi ki:

  Merhaba; benim X bankasından takipte bir kredi kartım3000, 3 adet kredim toplam 12000, 6500 artı param var. ayrıca Y bankasından yapılandırılmış 9000 kk ve 1000 artı param var bu şartlarda başvuru yapabilirmiyim

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba Hüseyin bey, geliriniz ne durumda olduğu çok önemli çünkü başvuru sırasında tüm borçlarınız değerlendirilecek olup yalnızca kredi kartı borcunuz için destek sunulacaktır. İlgili inceleme sonrasında ödeme planına ayak uyduramayacağınız tespit edilirse maalesef başvurunuz onaylanmayacaktır.

 16. akın dedi ki:

  merhaba kolay gelsın benım garantı ve akbanka toplam 7000 cıvarı borcum var buna akbanktan aldıgım kredıde dahıl

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba Akın bey, almış olduğunuz krediler maalesef Birleştiren İhtiyaç Kredisi kapsamında alınmıyor. Yalnızca kredi kartı borçlarınız için destek sunulacak, inceleme sırasında kredi borcunuz da göz önünde bulundurulacak.

 17. TUGAY dedi ki:

  Merhaba; benim kredi kartlarıma 14 bin tl borcum var hiçbirinde gecikme yok ama her ay asgari tutarlarını ödeyip kartlarımı avans çekip çeviriyorum yani faiz ödüyorum. 5 adet kredim var tek bir bankadan 30-40 bin civarı onları da her ay düzenli ödüyorum. belgenebilir net 3500 tl gelirim var . kredi kartlarım için yapılandırma yapıp ziraat bankası borçlarımı kapar mı . birde borçlar ödendikten sonra kredi kartını kapattırmamız gerekiyor mu yoksa kullanmaya devam edebiliyor muyuz

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba Tugay, Ziraat Bankası başvurunun onaylanmasıyla birlikte tüm kredi kartı borçlarını kapatacak. Başvuru şartları henüz net olarak Ziraat Bankası tarafından internet veya basına paylaşılmadı fakat takipçilerimiz arasında şubeye başvuruya giden kişilerden almış olduğumuz bilgiler doğrultusunda ödenen kredi kartlarınızın kapatılması gerektiğine dair geri dönüşler aldıklarını belirtenler bulunuyor. Diğer kartları kapattırarak Ziraat Bankası üzerinden kullanabilmeniz için yeni kredi kartı tanımlanıyor anladığımız kadarıyla sizin adınıza.

 18. Ahmet dedi ki:

  Benim 4 kartim vardi 6 yil once maaslar duzensiz yatinca odeyemedim ve suan hepsi varlik kuruluslarinda serbest meslekle ugrasiyorum.bende faydalanabilirmiyim.babam emekli maasini ziraatten aliyor.

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, müsait olduğunuzda Ziraat Bankası şubelerini ziyaret ederek incelenmesini sağlayabilirsiniz.

 19. İsmail dedi ki:

  Kolay gelsin bugün bankayla görüştüm bana söylenen aralık sonu itibariyle extre borcunu kapışıyormuş. Bu doğru mu. Ben taksitli nakit avans çektim vadesi gelmemis olanlari kapsamicak mi simdi. İşlemlerin tamamı aralık öncesi.

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, kredi fırsatı hakkında detaylar henüz çevrimiçi ortama sunulmadığı için detayları maalesef bilemiyoruz. Eğer banka çalışanları bu şekilde bilgilendirme yaptıysa bir yanlışlık olduğunu sanmıyorum.

 20. Cem dedi ki:

  Benim x bankasına 2 ayrı kredi toplam da 80 bin kredi borcum var ve aylık ödemem 2800 1 senedir düzenli olarak ödüyorum.yine aynı bankanın kredi kartı var limiti 20 bin borcu 15 bin.ziraat bankasından bu krediyi kullanmak istiyorum ama 80 binlik kredi borcum bu krediyi kullanmama engel olur mu.gelirim 5300

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, bu konuda net bir bilgi vermemiz maalesef mümkün değil fakat geliriniz ve şu an düzenli ödemeniz gereken kredi aylık ödemesi düşünüldüğünde başvurunuzun onaylanma ihtimali oldukça düşük.

 21. Akif dedi ki:

  Bn kredi kartimi gecen sene yapilandirm duxenli oduyorum bu birlestiren kredi yspilandirilmis kredi ksrti borcunuda kspsiyor mu

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, net olarak bilmiyoruz fakat tahminimizce maalesef kapsamıyor.

 22. Hüseyin dedi ki:

  Merhaba benim ziraat deniz akbanka toplam 5000 tl borcum var yalnız ziraat bankasınada kredi kullandım ödüyorum bende yararlanabilirmiyim

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, elbette geliriniz dikkate alınarak bir ödeme planı hazırlanacaktır sizin içinde.

 23. Gokhan dedi ki:

  Mrhb bnm ögrenim burs borcum vardı ziraat e calisamadigim icin odenmedi ve vergi dairesine düştü suan çalışıyorum ama yapilandirmaya para istendi taksit dışında imkanım yok acaba bu birlestirici kredi yi bu borc kapsar mı birde 4 yil oncesinden ogrenci kredi kartima borcum vardi en son avukata düşmüştü

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, maalesef bu kredi açıklanmış bilgilere göre bunları kapsamıyor.

 24. Evren kırmızı dedi ki:

  İyi geceler bu kredinin son başvuru tarihi varmı yoksa gectimi tarih

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, Ziraat Bankası şubelerini ziyaret ederek şartları sağladığınız takdirde kredi fırsatından rahatlıkla yararlanabilirsiniz henüz geç değil.

 25. Muhammet dedi ki:

  Merhaba kredieko benim 2013 de beri icralik dosyam var maasta kesiliyor 4te 1 olarak. Kalan borç ortalama 8 bin kaldı. Bunü faydanabiliyor miyim. İcralik olan hem kredi hem kart teşekkürler.

  Ziraat banka kredi birlestiren alabiliyor muyum.

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba Muhammet bey, bildiğimiz kadarıyla icralık dosyalar ile ilgilenilmiyor bu fırsat kapsamında yinede net bir bilgi alabilmek adına Ziraat şubelerini ziyaret edebilir alternatif fırsatlardan yararlanmayı deneyebilirsiniz.

 26. Muhammet dedi ki:

  Merhaba benim icra dosyalarim var 2 tane vafikbank ortalama 8000 bin kredi destek olur mu.

  1. Kredieko dedi ki:

   Merhaba, geçmiş finansal işlemlerinizi ve güncel durumunuz hakkında net bir bilgi sahibi olamadığımız için olur ya da olmaz diyemiyoruz. En doğru bilgi için Vakıfbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

 27. Serdar dedi ki:

  Merhaba benim 3 farklı bankaya toplam 19 bin kredi kartı borcumu yapilandirdim bir bankada aynı limitte iki kartım var ortak limit yani borcum olan kartı kapattiriyorum diğerini hic kullanmadım ama ortak limitli olduğu için limit yok bu kartım açık kalır mi

  1. Kredieko dedi ki:

   Bir bankada ortak limit dahilinde kredi kartlarına sahipseniz eğer bunlardan bir tanesini kapatmanız halinde muhtemelen ortak limitiniz kapanmayacaktır. Daha detaylı ve doğru bilgi alabilmek için bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git