Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019
19 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 1.492 kez okundu.

Hizmete başladığı ilk günden itibaren müşterilerinin memnuniyetini öncelik olarak belirleyen Akbank, kalabalık müşteri sayısına sahip ülkemizin önde gelen bankalarından birisi. Dönem dönem yaşanan yoğunluklar sebebiyle birçok müşteri Akbank müşteri hizmetleri bağlanma problemi yaşıyor. Bu ve buna benzer problemleri bulunan tüketiciler için bu yazımızda Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019 yöntemini paylaşacağız.

Türkiye’de hizmet veren en büyük ve teknolojik bankalardan birisi olmayı başaran Akbank, her zaman en iyi hizmeti sunabilmek adına gelişmiş bir telefon bankacılık ağı kurmuş durumda. Yüzbinlerce aktif müşteri sayısına ulaşmayı başaran banka yoğun müşteri taleplerine karşılık verme konusunda belirli saatlerde yaşanan yoğunluk sebebiyle yetişemeyebiliyor. Bu gibi durumlarda sesli asistanın devreye girerek tüketicilerin problemini çözmeye çalışması bazı kişilerin canını sıkabilir. Sesli asistanı atlayarak hızlı bir şekilde Akbank müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Akbank Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma 2019

Akbank müşteri hizmetlerine en kısa sürede bağlanmak ve gerçekleştirmek istediğiniz işlemi temsilciniz yardımıyla tamamlamak istiyor fakat bir türlü sıra size gelmiyor ya da sesli asistanın yönlendirmeleri arasında kayboluyor musunuz? Birazdan paylaşacağımız yöntemi uygulayarak daha fazla sıra beklemenize gerek olmadan hızlıca temsilciniz ile iletişime geçebileceksiniz. Akbank müşteri temsilcisi bağlanma 2019 için yenilenen kombinasyonuyla paylaşıyoruz.

  • Hızlı bağlantı kurmak için öncelikle “0850 222 25 25” numaralı çağrı merkezini aramanız gerekiyor.
  • Telesekreter devreye girmesiyle birlikte sırasıyla 4 – 2 – 0 tuşlarına basmalısınız. (Bazı müşterilerde 0’a art arda 2 kere basmak gerekebilir.)

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz tuş sırasını hızlı bir şekilde tuşlamanız halinde müsait bir müşteri temsilcisi bulunuyor ise direkt olarak sizin çağrınıza aktarılacaktır. Fakat yoğun müşteri talebi sebebiyle Akbank çağrı merkezi günün büyük bir bölümünde yoğunlukla karşı karşıya kalabilmektedir ve birkaç dakikalık sıra bekleme ihtimaliniz olduğunu unutmamalısınız.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Numarası

Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019 yılında iki alternatif telefon numarası üzerinden gerçekleştirilebilir. Akbank eş zamanlı olarak “0850 222 25 25” numarasının yanı sıra “444 25 25” numaralı çağrı merkeziyle de hizmet vermektedir. Her iki telefon numarası da aynı çağrı merkezine bağlanıyor olup ortak numaradır.

İlgili numarayı aramanız ardından yukarıda paylaşmış olduğumuz numaraları tuşlayarak hızlı bir şekilde çağrıya bağlanabilirsiniz. Bizimle paylaşmak istediğiniz daha pratik bir tuşlama biliyorsanız yorum alanını kullanarak bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Etiketler:

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2019 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Seda T. dedi ki:

    Akbank Axess kartının sunmuş olduğu kampanyalar nedeniyle kullandığım bir banka olmasına karşın müşteri hizmetleri gerçekten fazlasıyla ilgili. Arada sırada yoğunluktan dolayı hızlı bağlantı sağlayamıyordum fakat burada anlattığınız tuşlamaları takip ederek bunu da çözmeyi başardım artık anında ulaşıyorum, Teşekkürler.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git